Anasayfa - Firma Profili
 

Firma Profili

     

   Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun, Erzurum, Erzincan, Kars, illeri, CANON Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi olan firmamız, tüm CANON marka fotokopi makinası, faks, yazıcı, tarayıcı, projeksiyon, doküman tarayıcı, geniş format yazıcı (plotter) ürünlerinde satış ve servis hizmeti vermektedir. 34 yıllık teknik tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize CANON ürünlerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

   Karmak Büro Makineleri 1980 yılında kurulmuş olup Doğu Karadeniz bölgesinin sektöründeki öncü kuruluşlarından biridir. Sektörümüzde profesyonel ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

 

     TSE Belgeli teknik servisimiz ile, cihaz problemlerinizi en kısa sürede çözüyor, yedek parça ve işçilikte en uygun fiyatları sağlıyoruz. Yerinde hizmet ve düzenli periyodik bakımlarla makinalarınızda oluşan sorunları gidermek ve en kaliteli çekimleri almanız için gayret göstermekteyiz.

 

    Perakende ve toplu alımlarınızda, cihaz ve/veya sarf malzeme alımlarınızda Firmamız en uygun fiyatları sağlamaktadır.

 

    Kurumunuz ve Ofisleriniz  için en uygun çözümleri sunarak, sizler için en ekonomik ve kaliteli makinaları ve yöntemleri sunuyoruz.

 

    Misyonumuz "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerin testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin ömürlerini uzatmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta, uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır.

 

     Yenilikçi yapısı, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte olan firmamız, konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

     
     

 

 
 

 

 

Adres: İskenderpaşa mah. Topal Hakim sok. No:16  TRABZON /TÜRKİYE
Tel : + 9 0462 326 14 60 - 321 76 20       Fax :  + 9 0462  326 14 61   

E mail   :   karmak@karmakburo.com

 

 

Karmak,büro sistem ve  servis  hizmetleri,canon, satışı teknik,Lazer ,toner,ploter,fotokopi,yazıcı,printer,mailbox,tenisyen,   Doküman  arşivleme,multi functionel, çok  fonksiyonlu, karadeniz, rize, bayburt, gümüşhane,giresun,erzurum,erzincan,artvin,kars,ardahan,dolum,baskı,makinesi,geniş   format,master ,mürekkep,tarayıcı, scaner,fax,network  yazıcı,ağ yazıcısı, renkli,siyah  beyaz, üçü  bir arada ,cat,dr ,tamir,dolum,tamirat,bakım onarım,kurulum,makine,eurasia,fotokopi,dolum  kartuş,yedek  parça,usb ,orijinal  toner,  mobil  yazıcı,en ucuz,2. El,büro makineleri,drum,dıram,dram,driver,teknoser servisi, teknisyeni, Hakan Özke,Erkan Özke,Sezgin  Çağlar,Zeliha Kaya,Yasin  Balcı,yetkili servis,gestetner,rulo kağıt,fotoğraf ,
mürekkep,doğu karandeniz,7/24,hizmet,kampanya,yetkili servis,arıza  kodları,sürücüler,yazılım,driver,satış,fotokopi arıza,ofis yazıcıları,Hasan Emirtekin,gis,dijital,çok amaçlı yazıcı,ofis,Ev